Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się na konto

Login *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola zaznaczone (*) są obowiązkowe.
Imię *
Login *
Hasło *
Potwierdź hasło *
Email *
Potwierdź email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyszukaj produkt

Oprawy świetlówkowe awaryjne serii eLLB

Drukuj
eLLB 20018/18
AMA100020130 eLLB 20018/18 NIB malowana blacha stalowa
AMA100020134 eLLB 20036/36 NIB malowana blacha stalowa
AMA100020138 eLLB 20418 NIB malowana blacha stalowa
AMA100020142 eLLB 20436 NIB malowana blacha stalowa
Opis

Podstawowe dane:

 •  Przeznaczone do stref 1,2,21,22
 •  Certyfikat: DMT 02 ATEX E 069
 •  Dwukanałowy statecznik EVG z monitoringiem EOL w standardzie 
 •  5-minutowy cotygodniowy automatyczny test funkcyjny
 •  35-minutowy automatyczny kwartalny test baterii
 •  Sygnalizowanie usterek za pomocą diod LED z resetem po wyeliminowaniu usterki
 •  Ładowanie zależne od pojemności: sygnalizowanie stanu naładowania i pozostałego czasu pracy za pomocą 5 zielonych diod LED
 •  Łatwa wymiana baterii, nawet w strefach zagrożonych wybuchem
 •  Oddzielnie montowana obudowa bez baterii
 •  Dostępna wersja podstawowa
 •  Producent Cooper Crouse Hinds GmbH
 •  Marka CEAG


Oprawy oświetlenia awaryjnego w wykonaniu przeciwwybuchowym wyposażone w systemy baterii typu eLLB 20 ... NIB dla dwupinowych świetlówek G13 wyposażone są w stateczniki elektroniczne (EVG) i spełniają wymogi Dyrektywy ATEX 94/9/EC. Nowoczesny statecznik EVG 05 zgodny z najnowszymi standardami (IEC 60079-7:2006) pozwala na bezpieczne i ekonomiczne użytkowanie z dwupinowymi świetlówkami zgodnymi z normą IEC 60081, które pod koniec okresu żywotności są monitorowane i bezpiecznie wyłączane (efekt EOL – End Of Life).

Dzięki nowej technologii ładowania i monitoringu z inteligentnymi mikroprocesorami zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo i obniżone koszty utrzymania.
5-minutowy test funkcyjny, przeprowadzany automatycznie co tydzień, nawet przy włączonym zasilaniu, oraz kwartalny test baterii zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo i znacznie zmniejszają konieczność  przeprowadzania testów ręcznych.
Funkcje ładowania i rozładowania są stale monitorowane przez mikroprocesor i sygnalizowane za pomocą diod. Doładowywana jest tylko zużyta energia dlatego Efekt pamięci nie występuje – żywotność baterii jest optymalna. Konieczność wymiany baterii, usterki w obwodzie oświetlenia awaryjnego oraz uszkodzenia ładowarki lub baterii są sygnalizowane za pomocą diod LED.

Dzięki nowemu typowi połączenia baterii może być ona wymieniana także w strefach zagrożenia. Czas pracy w trybie awaryjnym może być ustawiony na 1,5 lub 3 godziny.
Wyłączanie zdalne jest w standardzie.
Oddzielna obudowa na baterie z 1,5 metrowym połączeniem może być montowana bezpośrednio w ciągu oświetleniowym lub, zależnie od okratowania sufitowego, na zewnątrz ciągu.

 

Materiały do pobrania

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.